fbpx
Reseliva Rezervasyon Motoru & Kanal Yönetimi

Şart ve Koşullar

Ida House

Misafirlerimizin konaklamalarını daha konforlu hale getirmek için otelimiz hakkında bazı bilgileri paylaşmanın önemli olduğunu düşünüyoruz.

GİRİŞ, ÇIKIŞ KURALLARI

Otelden Çıkış Saati: 11:00

Otele Giriş Saati: 13:00

Otelimizden çıkışlar saat 11:00’e kadar yapılmakta, girişler ise saat 13:00’dan itibaren başlamaktadır. Yeni giriş yapacak misafirlerimizin mağdur olmaması adına saat 11:00’a kadar odalarımızın boşaltılması konusunda göstereceğiniz hassasiyete şimdiden teşekkür ederiz.

GEÇ ÇIKIŞ: Geç çıkış talepleri oda müsaitliğimize bağlı olarak kabul edilebilmektedir. Kabul edilmeyen durumlarda 11:00’a kadar çıkış yapılamazsa hesaba ekstra ücret yansıtılır.
ERKEN GİRİŞ: Erken girişlerde eğer bir gün öncesinden oda müsaitliğimiz varsa misafirlerimiz otele giriş işlemlerini yaptıktan hemen sonra odalarına alınmaktadır.Erken giriş için hazır oda garantisi yoktur. Bu imkan odaların boş olmasına ve kat görevlilerinin temizlik programına bağlıdır. Bu durumda hesaba ekstra ücret yansıması olmaz.
Rezervasyon yapılmasına rağmen misafir saat 18:00’a kadar gelmezse oda ücreti yine de alınır.

Misafirler odalarını kimseye devredemezler.

Saat 22:00’dan sonra otelde kalacak olan herkes giriş yaptırmak zorundadır.

REZERVASYON VE İPTAL POLİTİKASI
Rezervasyon: Odanızın ayırtılabilmesi için tarafımıza geçerli bir kredi kartı iletmenizi rica ederiz. Rezervasyon esnasında kredi kartınızdan toplam tutarın %20’si kadar bir miktar rezervasyon ücreti olarak tahsil edilir. Dilerseniz EFT ve havale yoluyla da bu ödemeyi yapabilirsiniz. Otelde yapacağınız ek harcamalar ve oda ücretinin kalan kısmı otelden çıkış yaparken tahsil edilir.

İptal: Oda rezervasyon iptali için, giriş tarihinden en az 72 saat önce bilgi vermenizi rica ederiz. 72 saatten daha az kala iptal edilmesi durumunda tahsil edilen rezervasyon ücreti iade edilmeyecektir.

ÇOCUK POLİTİKASI
1-12 yaş arası çocuklar otelimize kabul edilmemektedir.
12 yaşından büyük çocuklar ebeveynleri eşliğinde konaklayabilirler.
12 yaşından büyük çocuklar ücrete tabiidir.

Otelimizde konaklayan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.