fbpx
Reseliva Rezervasyon Motoru & Kanal Yönetimi

KONAKLAMA

Otelimiz, ismini de almış olduğu muhteşem bir doğaya sahip Kazdağlarının eteklerine kurulmuş bir aile otelidir. Otel konforunu, ev rahatlığıyla birleştiren Ida House’da önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Kazdağlarının bol oksijenli havasında size farklı bir spor deneyimi yaşatacak tenis kortumuz, yorgunluğunuzu atabileceğiniz jakuzimiz, eşsiz manzaranın tadını çıkartabileceğiniz seyir terasımız, deniz-güneş-kum üçlüsüne doyacağınız özel plajımız ve iskelemiz tesisimizdeki olanakların yalnızca birkaçı.

Toplam 11 odası bulunan otelimizde bazı odalarımız deniz, bazı odalarımız ise Kazdağları manzaralıdır. Çam ve zeytin ağaçlarının kuşattığı, yeşil ve mavinin binbir tonunu görebileceğiniz odalarımız sizin konforunuz düşünülerek dizayn edilmiştir.

Kısacası, Ida House Assos ev ortamında, huzurlu, ayrıcalıklı ve güleryüzle hizmet vermeyi öncelikli tutarak, yılın her mevsiminde ayrı bir güzel olan Kazdağlarında manzarası, doğası ve tesis olanakları ile misafirlerine unutamayacakları anlar yaşatıyor.

Aşağıdaki fotoğraflara tıklayarak odalarımızı yakından inceleyebilir, otelimiz ve olanaklarımızın fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.